4e klasse 04

Datum Thuis Uit Uitslag
22-05-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 2 - 1
22-05-2022 S.V. Kilder 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 2 - 0
22-05-2022 Keijenburgse Boys 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 2 - 1
19-05-2022 Sprinkhanen 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 6 - 2
15-05-2022 Doetinchem 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 7 - 5
15-05-2022 't Peeske 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 2 - 1
15-05-2022 Concordia-W 4 (zon) GWVV 2 (zon) 3 - 2
11-05-2022 Doetinchem 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 2 - 2
08-05-2022 Sprinkhanen 2 (zon) GWVV 2 (zon) 3 - 1
08-05-2022 Concordia-W 4 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 5 - 2
08-05-2022 vv Montferland 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 1 - 2
01-05-2022 Keijenburgse Boys 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 3 - 2
01-05-2022 Concordia-W 4 (zon) FC Bergh 3 (zon) 6 - 2
24-04-2022 GWVV 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 1 - 4
24-04-2022 S.V. Kilder 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 3 - 1
21-04-2022 Keijenburgse Boys 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 3 - 1
19-04-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 2 - 1
18-04-2022 Sprinkhanen 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 2 - 1
16-04-2022 't Peeske 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 3 - 0
10-04-2022 Sprinkhanen 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 0 - 0
10-04-2022 't Peeske 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 2 - 1
10-04-2022 Concordia-W 4 (zon) Doetinchem 2 (zon) 4 - 1
10-04-2022 vv Montferland 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 0 - 0
07-04-2022 Etten 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 0 - 3
03-04-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 4 - 0
03-04-2022 Doetinchem 2 (zon) GWVV 2 (zon) 2 - 7
03-04-2022 Concordia-W 4 (zon) 't Peeske 2 (zon) 1 - 3
03-04-2022 FC Bergh 3 (zon) vv Montferland 2 (zon) 5 - 4
27-03-2022 't Peeske 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 2 - 1
27-03-2022 GWVV 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 1 - 4
27-03-2022 S.V. Kilder 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 0 - 2
27-03-2022 vv Montferland 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 0 - 2
20-03-2022 FC Bergh 3 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 1 - 6
20-03-2022 Doetinchem 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 2 - 1
20-03-2022 Concordia-W 4 (zon) Etten 2 (zon) 3 - 1
20-03-2022 GWVV 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 1 - 0
20-03-2022 Keijenburgse Boys 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 3 - 3
13-03-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) GWVV 2 (zon) 2 - 1
13-03-2022 FC Bergh 3 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 4 - 1
13-03-2022 S.V. Kilder 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 2 - 1
13-03-2022 vv Montferland 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 2 - 4
10-03-2022 FC Bergh 3 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 6 - 5
06-03-2022 Doetinchem 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 4 - 2
06-03-2022 Concordia-W 4 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 1 - 2
06-03-2022 Keijenburgse Boys 2 (zon) Etten 2 (zon) 4 - 1
13-02-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 1 - 0
13-02-2022 Sprinkhanen 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 1 - 2
13-02-2022 FC Bergh 3 (zon) Doetinchem 2 (zon) 2 - 7
13-02-2022 S.V. Kilder 2 (zon) GWVV 2 (zon) 1 - 0
13-02-2022 vv Montferland 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 4 - 5
06-02-2022 Doetinchem 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 4 - 1
06-02-2022 GWVV 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 1 - 0
30-01-2022 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 1 - 1
30-01-2022 Etten 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 10 - 0
30-01-2022 S.V. Kilder 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 3 - 3
30-01-2022 vv Montferland 2 (zon) GWVV 2 (zon) 2 - 0
12-12-2021 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Etten 2 (zon) 1 - 3
12-12-2021 Keijenburgse Boys 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 2 - 1
12-12-2021 Concordia-W 4 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 5 - 3
12-12-2021 GWVV 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 1 - 6
05-12-2021 Etten 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 2 - 1
05-12-2021 't Peeske 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 3 - 1
05-12-2021 S.V. Kilder 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 1 - 5
28-11-2021 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 2 - 2
28-11-2021 FC Bergh 3 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 1 - 2
28-11-2021 Keijenburgse Boys 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 3 - 8
28-11-2021 GWVV 2 (zon) Etten 2 (zon) 2 - 1
21-11-2021 Sprinkhanen 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 1 - 0
21-11-2021 't Peeske 2 (zon) GWVV 2 (zon) 1 - 1
21-11-2021 S.V. Kilder 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 3 - 1
14-11-2021 Keijenburgse Boys 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 2 - 4
10-11-2021 vv Montferland 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 4 - 2
07-11-2021 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 1 - 1
07-11-2021 Doetinchem 2 (zon) Etten 2 (zon) 5 - 1
07-11-2021 Sprinkhanen 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 6 - 2
07-11-2021 Concordia-W 4 (zon) vv Montferland 2 (zon) 4 - 4
07-11-2021 Keijenburgse Boys 2 (zon) GWVV 2 (zon) 6 - 1
31-10-2021 Etten 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 6 - 2
31-10-2021 't Peeske 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 3 - 3
31-10-2021 GWVV 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 1 - 1
31-10-2021 S.V. Kilder 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 5 - 3
24-10-2021 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 1 - 1
24-10-2021 Doetinchem 2 (zon) Concordia-W 4 (zon) 7 - 0
24-10-2021 Etten 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 5 - 3
24-10-2021 Sprinkhanen 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 2 - 0
24-10-2021 FC Bergh 3 (zon) GWVV 2 (zon) 2 - 2
10-10-2021 't Peeske 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 0 - 3
10-10-2021 GWVV 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 4 - 3
10-10-2021 vv Montferland 2 (zon) Doetinchem 2 (zon) 1 - 2
03-10-2021 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) SDOUC 3 (zon) -
03-10-2021 FC Bergh 3 (zon) Concordia-W 4 (zon) 5 - 1
03-10-2021 Doetinchem 2 (zon) 't Peeske 2 (zon) 2 - 1
03-10-2021 Keijenburgse Boys 2 (zon) vv Montferland 2 (zon) 2 - 1
03-10-2021 S.V. Kilder 2 (zon) Etten 2 (zon) 3 - 0
26-09-2021 't Peeske 2 (zon) S.V. Kilder 2 (zon) 1 - 1
26-09-2021 Concordia-W 4 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 2 - 4
26-09-2021 GWVV 2 (zon) ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 (zon) 2 - 2
26-09-2021 vv Montferland 2 (zon) FC Bergh 3 (zon) 0 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!