7e klasse 12

Datum Thuis Uit Uitslag
12-06-2022 Vorden 6 (zon) VIOD 7 (zon) 1 - 7
12-06-2022 Etten 4 (zon) Ajax B 4 (zon) 1 - 1
06-06-2022 SV Basteom 5 (zon) Ajax B 4 (zon) 0 - 11
06-06-2022 Vorden 6 (zon) vv Montferland 3 (zon) 0 - 1
29-05-2022 Ulftse Boys 6 (zon) Etten 4 (zon) 3 - 1
29-05-2022 SV Basteom 5 (zon) VVG '25 4 (zon) 0 - 4
29-05-2022 GWVV 3 (zon) vv Montferland 3 (zon) 3 - 4
29-05-2022 Pax 8 (zon) Vorden 6 (zon) 5 - 0
24-05-2022 GWVV 3 (zon) Pax 8 (zon) 3 - 9
22-05-2022 Vorden 6 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 3 - 4
22-05-2022 Ajax B 4 (zon) VVG '25 4 (zon) 5 - 0
22-05-2022 Etten 4 (zon) SV Basteom 5 (zon) 9 - 0
22-05-2022 VIOD 7 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 0 - 5
17-05-2022 VVG '25 4 (zon) GWVV 3 (zon) 5 - 0
15-05-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) Ajax B 4 (zon) 1 - 1
15-05-2022 vv Montferland 3 (zon) Etten 4 (zon) 0 - 1
15-05-2022 Ulftse Boys 6 (zon) VIOD 7 (zon) 5 - 3
10-05-2022 VVG '25 4 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 6 - 0
08-05-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) GWVV 3 (zon) 4 - 0
08-05-2022 SV Basteom 5 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 6 - 2
01-05-2022 Ulftse Boys 6 (zon) Ajax B 4 (zon) 1 - 10
01-05-2022 SV Basteom 5 (zon) GWVV 3 (zon) 0 - 2
01-05-2022 Vorden 6 (zon) VVG '25 4 (zon) 1 - 9
01-05-2022 Pax 8 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 0 - 1
01-05-2022 vv Montferland 3 (zon) VIOD 7 (zon) 5 - 0
24-04-2022 Vorden 6 (zon) Pax 8 (zon) 2 - 6
24-04-2022 Etten 4 (zon) VVG '25 4 (zon) 1 - 3
24-04-2022 Ajax B 4 (zon) SV Basteom 5 (zon) 3 - 0
24-04-2022 GWVV 3 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 0 - 1
24-04-2022 vv Montferland 3 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 10 - 0
18-04-2022 VVG '25 4 (zon) Etten 4 (zon) 2 - 2
18-04-2022 Ajax B 4 (zon) VIOD 7 (zon) 5 - 0
10-04-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) Vorden 6 (zon) 2 - 0
10-04-2022 Ulftse Boys 6 (zon) GWVV 3 (zon) 2 - 4
10-04-2022 SV Basteom 5 (zon) vv Montferland 3 (zon) 1 - 3
10-04-2022 VIOD 7 (zon) Ajax B 4 (zon) 1 - 9
10-04-2022 Pax 8 (zon) Etten 4 (zon) 1 - 2
03-04-2022 VVG '25 4 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 3 - 0
03-04-2022 SV Basteom 5 (zon) Pax 8 (zon) 3 - 1
03-04-2022 Etten 4 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 5 - 2
03-04-2022 GWVV 3 (zon) VIOD 7 (zon) 1 - 1
03-04-2022 vv Montferland 3 (zon) Vorden 6 (zon) 3 - 2
27-03-2022 Vorden 6 (zon) Etten 4 (zon) 1 - 6
27-03-2022 Ulftse Boys 6 (zon) SV Basteom 5 (zon) 6 - 0
27-03-2022 VIOD 7 (zon) VVG '25 4 (zon) 0 - 4
27-03-2022 Ajax B 4 (zon) GWVV 3 (zon) 3 - 1
27-03-2022 Pax 8 (zon) vv Montferland 3 (zon) 0 - 0
20-03-2022 vv Montferland 3 (zon) VVG '25 4 (zon) 2 - 4
20-03-2022 Ulftse Boys 6 (zon) Pax 8 (zon) 0 - 6
20-03-2022 SV Basteom 5 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 0 - 4
13-03-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) vv Montferland 3 (zon) 6 - 0
13-03-2022 VIOD 7 (zon) SV Basteom 5 (zon) 6 - 1
13-03-2022 Ajax B 4 (zon) Pax 8 (zon) 6 - 0
13-03-2022 GWVV 3 (zon) Etten 4 (zon) 0 - 2
06-03-2022 Vorden 6 (zon) GWVV 3 (zon) -
06-03-2022 Etten 4 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 3 - 2
06-03-2022 Pax 8 (zon) VIOD 7 (zon) 7 - 0
06-03-2022 vv Montferland 3 (zon) Ajax B 4 (zon) -
27-02-2022 Ajax B 4 (zon) Vorden 6 (zon) 12 - 1
20-02-2022 VIOD 7 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 0 - 1
20-02-2022 GWVV 3 (zon) VVG '25 4 (zon) 0 - 5
13-02-2022 VVG '25 4 (zon) Pax 8 (zon) 3 - 0
13-02-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 3 - 0
13-02-2022 VIOD 7 (zon) Etten 4 (zon) 0 - 5
30-01-2022 VVG '25 4 (zon) vv Montferland 3 (zon) 4 - 0
30-01-2022 Keijenburgse Boys 5 (zon) SV Basteom 5 (zon) 2 - 1
30-01-2022 VIOD 7 (zon) Vorden 6 (zon) 6 - 0
30-01-2022 Ajax B 4 (zon) Etten 4 (zon) 1 - 3
30-01-2022 Pax 8 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 3 - 0
12-12-2021 Etten 4 (zon) Pax 8 (zon) 3 - 3
05-12-2021 Pax 8 (zon) SV Basteom 5 (zon) 4 - 1
05-12-2021 Ulftse Boys 6 (zon) Vorden 6 (zon) 1 - 0
28-11-2021 VIOD 7 (zon) Pax 8 (zon) 0 - 5
28-11-2021 Vorden 6 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 0 - 2
28-11-2021 Etten 4 (zon) vv Montferland 3 (zon) 4 - 2
28-11-2021 GWVV 3 (zon) Ajax B 4 (zon) 5 - 5
21-11-2021 VVG '25 4 (zon) SV Basteom 5 (zon) 6 - 0
21-11-2021 Keijenburgse Boys 5 (zon) VIOD 7 (zon) 5 - 2
21-11-2021 vv Montferland 3 (zon) GWVV 3 (zon) 6 - 2
18-11-2021 vv Montferland 3 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 2 - 4
14-11-2021 Ulftse Boys 6 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 2 - 2
14-11-2021 SV Basteom 5 (zon) Etten 4 (zon) 0 - 11
14-11-2021 Pax 8 (zon) VVG '25 4 (zon) 2 - 5
07-11-2021 VVG '25 4 (zon) Ajax B 4 (zon) 4 - 1
07-11-2021 SV Basteom 5 (zon) VIOD 7 (zon) 4 - 2
07-11-2021 Etten 4 (zon) Vorden 6 (zon) 6 - 1
07-11-2021 GWVV 3 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 1 - 3
31-10-2021 Keijenburgse Boys 5 (zon) Etten 4 (zon) 0 - 1
31-10-2021 Ulftse Boys 6 (zon) VVG '25 4 (zon) 0 - 6
31-10-2021 Vorden 6 (zon) SV Basteom 5 (zon) 1 - 2
31-10-2021 Ajax B 4 (zon) vv Montferland 3 (zon) 6 - 2
31-10-2021 Pax 8 (zon) GWVV 3 (zon) 6 - 1
24-10-2021 VVG '25 4 (zon) VIOD 7 (zon) 2 - 2
24-10-2021 Keijenburgse Boys 5 (zon) Pax 8 (zon) 0 - 2
24-10-2021 vv Montferland 3 (zon) SV Basteom 5 (zon) 4 - 2
24-10-2021 Ajax B 4 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) 4 - 1
24-10-2021 GWVV 3 (zon) Vorden 6 (zon) 4 - 3
17-10-2021 vv Montferland 3 (zon) Pax 8 (zon) 0 - 4
10-10-2021 VIOD 7 (zon) vv Montferland 3 (zon) 2 - 1
10-10-2021 Vorden 6 (zon) Ajax B 4 (zon) 0 - 2
10-10-2021 Etten 4 (zon) GWVV 3 (zon) 5 - 3
03-10-2021 VVG '25 4 (zon) Vorden 6 (zon) 7 - 1
03-10-2021 Doetinchem 5 (zon) Ulftse Boys 6 (zon) -
03-10-2021 Ajax B 4 (zon) Keijenburgse Boys 5 (zon) 4 - 3
03-10-2021 Etten 4 (zon) VIOD 7 (zon) 6 - 1
03-10-2021 GWVV 3 (zon) SV Basteom 5 (zon) 3 - 0
26-09-2021 Keijenburgse Boys 5 (zon) VVG '25 4 (zon) 2 - 2
26-09-2021 Ulftse Boys 6 (zon) vv Montferland 3 (zon) 0 - 2
26-09-2021 VIOD 7 (zon) GWVV 3 (zon) 0 - 0
26-09-2021 Vorden 6 (zon) Doetinchem 5 (zon) -
26-09-2021 Pax 8 (zon) Ajax B 4 (zon) 2 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!