3e klasse 10

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 S.V. Kilder JO19-1 VVG '25 JO19-2 6 - 1
18-12-2021 Ajax B JO19-1 ST: vv Montferland JO19-1 2 - 3
18-12-2021 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 Keijenburgse Boys JO19-1 3 - 4
18-12-2021 DZC '68 JO19-5 Wolfersveen JO19-1 2 - 2
11-12-2021 Keijenburgse Boys JO19-1 Ajax B JO19-1 4 - 4
11-12-2021 VVG '25 JO19-2 DZC '68 JO19-5 1 - 3
11-12-2021 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 S.V. Kilder JO19-1 2 - 4
04-12-2021 S.V. Kilder JO19-1 Keijenburgse Boys JO19-1 10 - 1
04-12-2021 ST: vv Montferland JO19-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 -
04-12-2021 VIOD JO19-2 VVG '25 JO19-2 -
04-12-2021 Ajax B JO19-1 Wolfersveen JO19-1 -
04-12-2021 DZC '68 JO19-5 FC Dinxperlo JO19-2 2 - 4
27-11-2021 Keijenburgse Boys JO19-1 DZC '68 JO19-5 3 - 4
27-11-2021 Wolfersveen JO19-1 ST: vv Montferland JO19-1 -
27-11-2021 FC Dinxperlo JO19-2 VIOD JO19-2 9 - 0
20-11-2021 S.V. Kilder JO19-1 FC Dinxperlo JO19-2 2 - 2
20-11-2021 ST: vv Montferland JO19-1 Keijenburgse Boys JO19-1 4 - 1
20-11-2021 Ajax B JO19-1 VVG '25 JO19-2 14 - 0
20-11-2021 DZC '68 JO19-5 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 5 - 0
13-11-2021 VVG '25 JO19-2 Wolfersveen JO19-1 3 - 5
08-11-2021 VVG '25 JO19-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 1 - 1
06-11-2021 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 VIOD JO19-2 2 - 4
06-11-2021 VVG '25 JO19-2 FC Dinxperlo JO19-2 1 - 10
06-11-2021 ST: vv Montferland JO19-1 S.V. Kilder JO19-1 0 - 1
06-11-2021 Ajax B JO19-1 DZC '68 JO19-5 2 - 4
30-10-2021 VIOD JO19-2 Keijenburgse Boys JO19-1 5 - 5
30-10-2021 S.V. Kilder JO19-1 Wolfersveen JO19-1 3 - 4
30-10-2021 DZC '68 JO19-5 ST: vv Montferland JO19-1 1 - 0
30-10-2021 FC Dinxperlo JO19-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 10 - 0
23-10-2021 S.V. Kilder JO19-1 VIOD JO19-2 6 - 6
23-10-2021 ST: vv Montferland JO19-1 VVG '25 JO19-2 8 - 0
23-10-2021 Ajax B JO19-1 FC Dinxperlo JO19-2 4 - 3
23-10-2021 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 Wolfersveen JO19-1 1 - 2
09-10-2021 VIOD JO19-2 Ajax B JO19-1 2 - 7
09-10-2021 Wolfersveen JO19-1 Keijenburgse Boys JO19-1 2 - 2
09-10-2021 FC Dinxperlo JO19-2 ST: vv Montferland JO19-1 2 - 1
02-10-2021 Wolfersveen JO19-1 FC Dinxperlo JO19-2 3 - 1
02-10-2021 ST: vv Montferland JO19-1 VIOD JO19-2 3 - 2
02-10-2021 DZC '68 JO19-5 S.V. Kilder JO19-1 4 - 2
25-09-2021 VIOD JO19-2 DZC '68 JO19-5 2 - 3
25-09-2021 S.V. Kilder JO19-1 Ajax B JO19-1 3 - 2
25-09-2021 ZZC'20 JO19-2 ST: vv Montferland JO19-1 0 - 3
25-09-2021 FC Dinxperlo JO19-2 Keijenburgse Boys JO19-1 5 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!